Grįžti į ankstesnį puslapį

Prijuostė Ulbuonėlis

22,88 €
Ulbuonėlis – labai moteriška, jauki, kvepianti namais.
AR
 

Detalės

Prijuostė pasiūta iš medžiagos, kuri buvo išausta pagal specialų Beatos užsakymą. Audinys paminkštintas, kad taptų malonesnis liesti, dailiau priglustų. Spalva – nugesinta žydra arba lietuviškai romaus dangaus, o tame danguje žvalūs, maži paukšteliai meilės giesmelę vienas kitam traukia ir apie gražias svajones dainuoja. Stilizuotai išsiuvinėti Ulbuonėlio raštai nostalgiškai primena audinius iš močiutės skrynios, kur viskas, prie ko tik prisilietė brangi ir darbšti jos ranka, yra išjausta, išglostyta, su meile austa, siuvinėta, megzta ar siūta. Kaip močiutės skrynioj, taip ir šioje prijuostėje – čia niekas nesumeluota, viskas tikra. Vien siuvinėjimas trunka daugiau nei 2 trečdalius valandos!!! Ulbuonėlio kišenės pūstos, kaip ir dera tikrai moteriškai prijuostei. Rišama tradiciškai, nugaroje. Arba kryžiuojama nugaroje ir surišama priekyje taliją paryškinant. Išausta ir pasiūta Lietuvoje. Skalbimo temperatūra yra 40 laipsnių. Jei norite išsaugoti audinio minkštumą, rekomenduojame naudoti skalbinių minkštiklį. Kaip darbštuolės ir taupios močiutės būdavo viskas panaudojama, taip ir čia – pakuotėje įdėta etiketė iš tiesų yra knygos skirtukas.

Klientų apžvalgos

Paskelbė Gailė Byčienė (2013-03-29)
Šiandien gavau Beatos virtuvės prijuostes Ulbuonėlis ir Barbora bei Ulbuonėlio puodkėlę ir pirštinę. Labai patogios, gražios, kokybiškos ir jaukios prijuostės. Pasiūta su meile ir rūpesčiu. :)

Parašyti savo apžvalgą

Palik atsiliepimą apie: Prijuostė Ulbuonėlis

Nemokamas pristatymas Lietuvoje taikomas visiems užsakymams virš 28.96 €/ 100 Lt.
Pristatymas Lietuvoje:

Pristatymas į namus per "DPD Lietuva" kurjerį - 2.81 €/ 9.70 Lt (Į Kuršių Nerijojos teritorija prekės siunčiamos tik registruotu paštu).

Per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes ir jų siuntimą patvirtinimo dienos.

Prekių atsiėmimas "DPD Lietuva" siuntų taškuose 2.23 €/ 7.70 Lt, o  "DPD Lietuva" terminale (Liepkalnio g. 180, Vilniuje) – nemokamai.

Pristatymas užsienyje:

Siuntimo kaina į ES šalis – 7.82 €/ 27 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.
Siuntimo kaina į ne ES šalis – 11.01 €/ 38 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.