Grįžti į ankstesnį puslapį

Prijuostė Radasta

Pirmas įvertinkite šią prekę

22,88 €
Romantiška prijuostė išskirtinai moterims ir panelėms.
 

Detalės

Tokią prijuostę sukurti įkvėpė Beatos močiutės „kvartukas“. Koralo spalvos audinys išaustas pagal specialų „Beatos virtuvės“ užsakymą – kad kiekvienai šeimininkei prie veidelio derėtų ir skruostus skaistintų. Čia dera medvilnė ir linas, medžiaga minkšta, švelni ir jauki dėvėti.

Radasta – kaip prisirpusių žemuogių laukas vasaros gaisuos. Stilizuoti nėriniai primena debesų raštus, į kuriuos tikriausiai visi mėgdavom žiūrėti vaikystėje. Prijuostė – romantiška iki pat šaknų, kaip vakaro nuotaika su mėgstamomis baladėmis, bet tuo pačiu Radasta yra ir džiugi, ir žaisminga.

Ši prijuostė tokia puošni, kad galite užsimanyti ją dėvėti ne tik virtuvėje. Radasta – kaip nėrinių ir raukinių karalienė. Ne paslaptis, kad kiekviena kažkada svajojo apie princesišką suknelę su daugybe klosčių, sluoksnių ir kaspinų, tai ši prijuostė – kaip mergaičių karalaičių ir kilmingų dvaro ponių suknelė virtuvėje.

Radasta gali būti rišama nugaroje arba priekyje, jei norite labiau išryškinti liemenį.

Išausta ir pasiūta Lietuvoje. Skalbimo temperatūra yra 40 laipsnių. Jei norite išsaugoti audinio minkštumą, rekomenduojame naudoti skalbinių minkštiklį.

Prijuostės pakuotėje surasite ir etiketę–knygos skirtuką. Taip ir Radastos nepamiršite, ir šiukšlių nekaupsite, o mielą ir jaukų skirtuką mėgiamoje knygoje panaudosite.

Radastos bendras ilgis – 77 cm;

Radastos puošnios krūtinės detalės dydis – 27*22 cm;

Radastos vieno juosmens dirželio ilgis – 99 cm (kad būtų galima rištis nugaroje arba kryžiuoti nugaroje, o rištis priekyje).

 

Parašyti savo apžvalgą

Palik atsiliepimą apie: Prijuostė Radasta

Nemokamas pristatymas Lietuvoje taikomas visiems užsakymams virš 28.96 €/ 100 Lt.
Pristatymas Lietuvoje:

Pristatymas į namus per "DPD Lietuva" kurjerį - 2.81 €/ 9.70 Lt (Į Kuršių Nerijojos teritorija prekės siunčiamos tik registruotu paštu).

Per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes ir jų siuntimą patvirtinimo dienos.

Prekių atsiėmimas "DPD Lietuva" siuntų taškuose 2.23 €/ 7.70 Lt, o  "DPD Lietuva" terminale (Liepkalnio g. 180, Vilniuje) – nemokamai.

Pristatymas užsienyje:

Siuntimo kaina į ES šalis – 7.82 €/ 27 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.
Siuntimo kaina į ne ES šalis – 11.01 €/ 38 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.