Grįžti į ankstesnį puslapį

Prijuostė Grūdas

Pirmas įvertinkite šią prekę

20,27 €

 Universali prijuostė  moterims ir vyrams. 

 

Detalės

Grūdo prigimtis – tvirtas, storesnis nei įprasta, natūralus linas. Jei ši prijuostė būtų duona, tai būtinai lietuviška ruginė. Greičiausiai grūdėtoji – čia aiškiai matosi audinio faktūra, nesunkiai įžiūrimi ir liečiant juntami lino plaušai primena auksinių rugių lauką bei būsimo derliaus kvapą.

Grūdas – tinkama prijuostė visiems ir kiekvienam. Namų virtuvėje ji lengvai dera su įvairiomis spalvomis, lino tvirtumas suteikia užtikrintumo. Tai jauki dovana su lietuviško ūkiškumo, žemiškumo prieskoniu. Prijuostę pralinksmina languotas audinys – tarsi rugiagėlių vainikas iš to paties rugių lauko. Nesvarbu, kiek jums metų, koks jūsų aprangos stilius, bet laikas nuo laiko kiekvienam ateina noras turėti „ką nors languoto“. Čia kaip išsitraukti muzikos įrašus, kurie padėjo užaugti vaikystėje.

Languota yra reguliuojamo ilgio kaklo juosta ir diržas liemeniui paryškinti, rišamas nugaroje ar priekyje. Praktiškumo virtuvėje suteikia didelė prijuostės kišenė priekyje ir kilpa rankšluosčiui.

Kartu su Grūdu supakuota ir daili etiketė–knygos skirtukas.Kai skaitysite romaną, Grūdas knygoje jums primins, kad orkaitėje kepa pyragas.

Linas austas ir Grūdas iš jo siūtas Lietuvoje.

Skalbimo temperatūra yra 40 laipsnių. Galima lyginti, o galima ir ne.

Grūdo ilgis nuo apačios iki pat viršaus – 89 cm.

Grūdo plotis ties juosmeniu – 87 cm

Grūdo juosmens raištelio ilgis – 91 cm

Parašyti savo apžvalgą

Palik atsiliepimą apie: Prijuostė Grūdas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje taikomas visiems užsakymams virš 28.96 €/ 100 Lt.
Pristatymas Lietuvoje:

Pristatymas į namus per "DPD Lietuva" kurjerį - 2.81 €/ 9.70 Lt (Į Kuršių Nerijojos teritorija prekės siunčiamos tik registruotu paštu).

Per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes ir jų siuntimą patvirtinimo dienos.

Prekių atsiėmimas "DPD Lietuva" siuntų taškuose 2.23 €/ 7.70 Lt, o  "DPD Lietuva" terminale (Liepkalnio g. 180, Vilniuje) – nemokamai.

Pristatymas užsienyje:

Siuntimo kaina į ES šalis – 7.82 €/ 27 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.
Siuntimo kaina į ne ES šalis – 11.01 €/ 38 Lt už kiekvieną įsigytą prekę.